Szamba betonowe Ćmielów

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa oferowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak ciężko byłoby załatwić firmę do wykonania wykopu na miejscu u inwestora. Aby budowa zbiornika udała się jak najszybciej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez transport w umówione miejsce, aż po wykop i instalację. To sprawia, że szambo betonowe będzie zainstalowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku detali. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również wyprodukować szambo na specjalne zlecenie. Największym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji nieczystości. Wielu inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Ćmielów

Szczelne zbiorniki betonowe Ćmielów

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Utrudniają wydostawanie się ścieków do gleby, a przez to nie doprowadzają do zatrucia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najtrwalsze, toteż nasi inwestorzy bardzo cenią sobie kooperację z nami. Dowieziemy gotowe komory w wybrane miejsce, przy użyciu naszych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także fachowe poradnictwo w kwestii wyboru właściwej wielkości szamba. Innowacyjne metody pozwalają nam produkować komory, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To właśnie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez inwestorów, chociaż często kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy temat szamb, ponieważ trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym temacie sprawia, że potrafimy oferować najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie komory oraz montaż na działce, możesz mieć pewność, że wszystko będzie wykonane bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w przechowywaniu ścieków. Pośród naszych usług znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pomaga zbierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją prosto do gruntu. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zainstalowany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538