Szamba betonowe Jędrzejów

Prawidłowe usuwanie nieczystości z domów powinno przebiegać z pomocą odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może zostać podpięty do kanalizacji miejskiej, wówczas należy postawić zbiornik lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale wymagające częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o bardziej skomplikowanej konstrukcji. Nieczystości z domu wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta będzie zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości i długowieczności. W naszej działalności troszczymy się o wykorzystanie wodoodpornych materiałów do budowy szamb oraz innowacyjnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dobrania produktu najlepiej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego domowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Jędrzejów

Szczelne zbiorniki na szambo Jędrzejów

Kupując szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim długowieczność konstrukcji. To ważne, gdyż szambo musi być nieprzepuszczalne dla wody. Ścieki z szamba nie powinny wydostawać się poza jego obręb i wpadać do ziemi. Należy zatem zlecić wyzwanie stworzenia pełnej kanalizacji fachowcom. To pozwoli swobodnie korzystać z zbiornika i troszczyć się tylko o jego systematyczne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba martwić się o wykopanie rowu i wkopanie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod powierzchnią nie są widoczne, a pomagają korzystać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie upałów to najlepszy patent na porządne nawadnianie warzyw. Zlecając to fachowcom możesz zyskać sprawną usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od rozmiaru zbiornika, obszaru realizacji usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi wiele lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą wytrzymałością. Mimo że bardziej kosztowne, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednak konieczna, jeśli budujesz dom. Współczesne przepisy wymagają, aby wszelkie domy posiadały aktywne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie zbiornika. Jeśli oczekujesz porady w sprawie kupna szamba o najlepszej pojemności, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538