Szamba betonowe Kazimierza Wielka

Prawidłowe usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych powinno przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podpięty do instalacji miejskiej, wtedy należy wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to opcje o nieco skomplikowanej budowie. Nieczystości z budynku wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do kolejnej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla inwestora jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i długowieczności. W naszej firmie troszczymy się o zastosowanie najtrwalszych materiałów do budowy szamb i nowoczesnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej roboty i dopasowania produktu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego domowników. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Kazimierza Wielka

Szczelne zbiorniki na szambo Kazimierza Wielka

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie wytrzymałość prefabrykatu. To istotne, bo szambo musi być nieprzepuszczalne dla wody. Zawartość z szamba nie mogą wydobywać się poza jego obręb i wpadać do gruntu. Należy zatem oddać wyzwanie wykonania kompletnej instalacji specjalistom. To pomoże swobodnie korzystać z zbiornika i dbać jedynie o jego systematyczne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie musisz martwić się o wykopanie rowu i wkopanie w nim szamba. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod ziemią nie są widoczne, a pozwalają czerpać z przechowywanej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie upałów to najrozsądniejszy patent na darmowe nawadnianie kwiatów. Zlecając to fachowcom możesz zyskać szybką usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od rozmiaru szamba, miejsca realizacji prac i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą wytrzymałością. Choć droższe, nabywcy chętniej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednakże konieczna, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Współczesne przepisy nakazują, żeby wszelkie budynki posiadały działające przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają nie tak częste wylewanie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w sprawie kupna szamba o odpowiedniej objętości, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538