Szamba betonowe Końskie

Odpowiedzialne pozbywanie się nieczystości z domów musi przebiegać z pomocą właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może zostać podpięty do kanalizacji miejskiej, wtedy trzeba postawić szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o nieco skomplikowanej budowie. Nieczystości z domu wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości oraz długowieczności. W naszej działalności troszczymy się o zastosowanie wodoodpornych surowców do budowy szamb oraz światowych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej usługi i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Końskie

Szczelne zbiorniki na szambo Końskie

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie długowieczność zbiornika. To istotne, gdyż szambo powinno być szczelne. Zawartość z zbiornika nie powinny wydostawać się poza jego obręb i spływać do ziemi. Warto zatem polecić wyzwanie stworzenia kompletnej instalacji specjalistom. To pozwoli śmiało korzystać z szamba i dbać jedynie o jego systematyczne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie trzeba martwić się o zrobienie rowu i wkopanie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pozwalają czerpać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie suszy to najrozsądniejszy patent na obfite podlewanie warzyw. Powierzając to specjalistom możesz zyskać szybką usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od wielkości szamba, regionu wykonania prac i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą wytrzymałością. Choć bardziej kosztowne, nabywcy chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże konieczna, gdy budujesz budynek mieszkalny. Współczesne zasady wymagają, aby wszystkie domy miały aktywne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na nie tak częste wylewanie szamba. Jeśli potrzebujesz pomocy w kwestii kupna zbiornika o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538