Szamba betonowe Koprzywnica

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z gospodarstw domowych musi odbywać się z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podłączony do instalacji miejskiej, wtedy trzeba wykopać szambo lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale wymagające częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o nieco skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z budynku trafiają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a później są przenoszone do drugiej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora będzie zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i ekologii. W naszej firmie dbamy o zastosowanie najtrwalszych surowców do tworzenia szamb i światowych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej usługi i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom inwestora i jego domowników. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Koprzywnica

Szczelne zbiorniki na szambo Koprzywnica

Kupując szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość zbiornika. To ważne, ponieważ szambo musi być nieprzepuszczalne dla wody. Zawartość z szamba nie powinny wydostawać się poza jego obręb i ściekać do ziemi. Warto zatem polecić wyzwanie wykonania całkowitej kanalizacji fachowcom. To pozwoli swobodnie używać zbiornika i dbać jedynie o jego regularne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie trzeba troszczyć się o zrobienie dołu i ułożenie w nim prefabrykatu. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie upałów to najtańszy sposób na darmowe nawadnianie grządek. Powierzając to fachowcom możesz zyskać szybką usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od kubatury zbiornika, miejsca wykonania usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą trwałością. Chociaż bardziej kosztowne, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednak niezbędna, jeśli stawiasz dom. Współczesne zasady wymagają, żeby wszystkie domy posiadały sprawne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeśli potrzebujesz porady w sprawie wyboru szamba o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538