Szamba betonowe Kunów

Prawidłowe pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych powinno przebiegać z pomocą odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może być podpięty do instalacji gminnej, wówczas trzeba wykopać zbiornik lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale wymagające częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to opcje o bardziej skomplikowanej budowie. Ścieki z domu trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez bakterie, a później są przenoszone do kolejnej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla klienta będzie wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości oraz długowieczności. W naszej działalności troszczymy się o wykorzystanie wodoodpornych składników do tworzenia prefabrykatów i światowych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dobrania wyrobu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Kunów

Szczelne zbiorniki na szambo Kunów

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie długowieczność prefabrykatu. To ważne, gdyż szambo powinno pozostawać wodoodporne. Zawartość z szamba nie powinny wydobywać się poza jego ściany i ściekać do ziemi. Należy zatem polecić wyzwanie realizacji pełnej kanalizacji fachowcom. To pozwoli swobodnie korzystać z zbiornika i troszczyć się tylko o jego regularne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie trzeba troszczyć się o wykopanie dołu i wkopanie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod ziemią nie są widoczne, a pozwalają korzystać z przechowywanej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najrozsądniejszy sposób na obfite podlewanie kwiatów. Powierzając to specjalistom możesz zyskać szybką usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od kubatury szamba, regionu realizacji prac i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz sobie wiele lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą trwałością. Choć droższe, nabywcy chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednak niezbędna, gdy budujesz dom. Współczesne przepisy nakazują, aby wszelkie budynki posiadały aktywne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie szamba. Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawie kupna zbiornika o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538