Szamba betonowe Małogoszcz

Szambo z montażem to kompleksowa usługa proponowana przez naszą działalność. Wiemy, jak ciężko byłoby zorganizować ekipę do wykonania wykopu na miejscu u inwestora. Aby instalacja zbiornika powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet prac, od wytworzenia komory szamba, przez transport w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To sprawia, że szambo betonowe będzie zbudowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku detali. Jeden z nich to pojemność zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również wyprodukować zbiornik na indywidualne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Wielu inwestorów kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Małogoszcz

Szczelne zbiorniki betonowe Małogoszcz

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej gęstości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają wydostawanie się nieczystości do gleby, a tym samym nie doprowadzają do skażenia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najtrwalsze, toteż nasi inwestorzy bardzo doceniają kooperację z nami. Dowieziemy wyprodukowane komory w ustalone miejsce, przy pomocy własnych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także fachowe doradztwo w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności szamba. Nowoczesne technologie pomagają nam produkować zbiorniki, które przetrwają nawet kilkaset lat! To właśnie wytrzymałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez klientów, chociaż niejednokrotnie droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy rynek szamb, ponieważ trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym temacie sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie szamba i instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować problemami w odprowadzaniu nieczystości. Pośród naszych usług znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala pobierać deszczówkę z orynnowania i kierować ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538