Szamba betonowe Opatów

Prawidłowe pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych musi przebiegać z pomocą odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podpięty do kanalizacji gminnej, wówczas należy wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o nieco zaawansowanej budowie. Nieczystości z domu wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i ekologii. W naszej firmie dbamy o zastosowanie wodoodpornych składników do budowy szamb oraz innowacyjnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej usługi i dostosowania wyrobu najbardziej odpowiadającego potrzebom właściciela i jego domowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Opatów

Szczelne zbiorniki na szambo Opatów

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim długowieczność prefabrykatu. To najważniejsze, gdyż szambo musi być wodoodporne. Nieczystości z szamba nie powinny wydobywać się poza jego obręb i wpadać do gruntu. Warto więc zlecić zadanie stworzenia kompletnej kanalizacji fachowcom. To pomoże swobodnie korzystać z szamba i troszczyć się jedynie o jego systematyczne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie trzeba troszczyć się o zrobienie rowu i wkopanie w nim szamba. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pozwalają korzystać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie upałów to najlepszy patent na obfite podlewanie kwiatów. Zlecając to fachowcom możesz zyskać sprawną instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od rozmiaru szamba, regionu realizacji usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą trwałością. Mimo że bardziej kosztowne, nabywcy chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednakże niezbędna, gdy stawiasz dom. Współczesne przepisy nakazują, żeby wszelkie budynki miały sprawne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na nie tak częste wylewanie zbiornika. Jeżeli oczekujesz wsparcia w kwestii wyboru szamba o najlepszej pojemności, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538