Szamba betonowe Osiek

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z domów powinno przebiegać z wykorzystaniem właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podłączony do instalacji miejskiej, wówczas należy wykopać szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale wymagające częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o bardziej zaawansowanej budowie. Ścieki z budynku trafiają do jednej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla klienta będzie zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości oraz długowieczności. W naszej działalności dbamy o zastosowanie wodoodpornych składników do budowy szamb oraz światowych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dobrania wyrobu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego domowników. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Osiek

Szczelne zbiorniki na szambo Osiek

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie długowieczność konstrukcji. To istotne, ponieważ szambo powinno być szczelne. Zawartość z szamba nie powinny wydobywać się poza jego obręb i spływać do ziemi. Warto zatem zlecić wyzwanie wykonania pełnej kanalizacji fachowcom. To pomoże swobodnie używać szamba i dbać jedynie o jego regularne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz troszczyć się o zrobienie rowu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza szambem proponujemy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z przechowywanej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie suszy to najlepszy patent na darmowe nawadnianie kwiatów. Powierzając to fachowcom możesz uzyskać szybką usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od rozmiaru zbiornika, miejsca realizacji usług i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się największą wytrzymałością. Chociaż bardziej kosztowne, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednak konieczna, jeśli stawiasz dom. Obecne przepisy nakazują, aby wszystkie budynki posiadały sprawne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają rzadsze opróżnianie szamba. Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawie kupna szamba o odpowiedniej pojemności, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538