Szamba betonowe Ożarów

Prawidłowe usuwanie ścieków z gospodarstw domowych powinno odbywać się z pomocą odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może zostać podłączony do instalacji miejskiej, wówczas trzeba postawić zbiornik lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o nieco skomplikowanej budowie. Ścieki z domu trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a później są przenoszone do drugiej jako czystsza woda. Najlepiej dla klienta będzie zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz długowieczności. W naszej firmie dbamy o zastosowanie najtrwalszych materiałów do tworzenia szamb i światowych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej roboty i dostosowania produktu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego rodziny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Ożarów

Szczelne zbiorniki na szambo Ożarów

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze przede wszystkim długowieczność zbiornika. To najważniejsze, gdyż szambo powinno pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Ścieki z zbiornika nie mogą wydostawać się poza jego obręb i wpadać do gruntu. Warto więc zlecić wyzwanie wykonania całkowitej instalacji specjalistom. To pomoże swobodnie używać szamba i troszczyć się jedynie o jego systematyczne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie musisz martwić się o wykopanie dołu i wkopanie w nim zbiornika. Poza szambem proponujemy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod powierzchnią nie są widoczne, a pozwalają czerpać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najtańszy sposób na obfite podlewanie warzyw. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać sprawną instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od rozmiaru zbiornika, regionu wykonania prac i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe zapewniasz sobie wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe cieszą się największą trwałością. Chociaż bardziej kosztowne, nabywcy chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednak nieunikniona, jeśli budujesz dom. Obecne przepisy wymagają, żeby wszystkie budynki miały aktywne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na nie tak częste wylewanie szamba. Jeśli oczekujesz porady w sprawie wyboru zbiornika o odpowiedniej objętości, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538