Szamba betonowe Pińczów

Szambo z montażem to kompleksowa praca proponowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak trudno jest zorganizować ekipę do zrobienia dołu na działce u inwestora. Żeby budowa szamba powiodła się jak najszybciej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w umówione miejsce, aż po dół i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to pojemność zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również wyprodukować zbiornik na indywidualne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na wywozie nieczystości. Sporo gospodarzy kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Pińczów

Szczelne zbiorniki betonowe Pińczów

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Uniemożliwiają wydostawanie się ścieków do ziemi, a przez to nie dopuszczają do zatrucia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najszczelniejsze, toteż nasi klienci bardzo doceniają kooperację z nami. Dowieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy użyciu naszych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru właściwej pojemności szamba. Nowoczesne metody pozwalają nam wytwarzać komory, które przetrwają nawet kilkaset lat! To właśnie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez klientów, choć niejednokrotnie droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy temat szamb, ponieważ trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie sprawia, że jesteśmy w stanie oferować najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką wykonujemy. Zlecając nam produkcję komory i instalację na działce, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie zrobione bez błędów, które mogłyby poskutkować problemami w przechowywaniu nieczystości. Pośród naszych produktów znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pozwala zbierać wodę opadową z rynien i prowadzić ją prosto do ziemi. Taki pojemnik jest niewidoczny, ponieważ zainstalowany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538