Szamba betonowe Połaniec

Prawidłowe pozbywanie się ścieków z domów musi przebiegać z wykorzystaniem właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może być podpięty do kanalizacji gminnej, wówczas należy postawić zbiornik lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale potrzebujące częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to opcje o bardziej zaawansowanej budowie. Ścieki z domu trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a później są przenoszone do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora jest zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości oraz ekologii. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie wodoodpornych surowców do budowy szamb oraz nowoczesnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dobrania wyrobu najbardziej odpowiadającego wymaganiom inwestora i jego rodziny. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Połaniec

Szczelne zbiorniki na szambo Połaniec

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na względzie głównie długowieczność zbiornika. To najważniejsze, gdyż szambo musi pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Zawartość z szamba nie powinny wydostawać się poza jego ściany i ściekać do gruntu. Warto zatem oddać wyzwanie realizacji pełnej instalacji fachowcom. To pozwoli śmiało korzystać z szamba i dbać tylko o jego regularne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie musisz troszczyć się o wykopanie dołu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod ziemią nie są widoczne, a pozwalają czerpać z zebranej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie suszy to najlepszy sposób na obfite nawadnianie kwiatów. Zlecając to specjalistom możesz uzyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od kubatury szamba, obszaru wykonania prac i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi wiele lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą wytrzymałością. Chociaż droższe, nabywcy chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednak konieczna, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Obecne przepisy wymagają, aby wszystkie domy miały sprawne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na nie tak częste wylewanie zbiornika. Jeśli potrzebujesz porady w sprawie kupna zbiornika o odpowiedniej objętości, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538