Szamba betonowe Sandomierz

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa proponowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak trudno byłoby załatwić ekipę do zrobienia dołu na miejscu u inwestora. Żeby instalacja zbiornika powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet usług, od wytworzenia komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru detali. Jeden z nich to pojemność zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także wyprodukować zbiornik na indywidualne zlecenie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na wywozie ścieków. Wielu gospodarzy kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Sandomierz

Szczelne zbiorniki betonowe Sandomierz

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Utrudniają przedostawanie się nieczystości do gleby, a przez to nie doprowadzają do skażenia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najszczelniejsze, toteż nasi klienci bardzo doceniają kooperację z nami. Dowieziemy gotowe komory w wybrane miejsce, przy użyciu własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru właściwej pojemności szamba. Nowoczesne metody pozwalają nam wytwarzać komory, które wytrzymają nawet setki lat! To właśnie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez klientów, choć niejednokrotnie droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy rynek szamb, gdyż trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie powoduje, że jesteśmy w stanie dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką wykonujemy. Zlecając nam wytworzenie szamba i instalację na działce, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować problemami w odprowadzaniu ścieków. Wśród naszych produktów są również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pozwala zbierać wodę opadową z rynien i kierować ją prosto do gruntu. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zakopany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538