Szamba betonowe Sędziszów

Szambo z montażem to kompleksowa praca proponowana przez naszą działalność. Wiemy, jak ciężko jest załatwić ekipę do wykonania wykopu na działce u właściciela. Żeby budowa szamba powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet prac, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w umówione miejsce, aż po wykop i instalację. To sprawia, że szambo betonowe będzie zbudowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku detali. Jeden z nich to wielkość szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również zrobić szambo na indywidualne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na eksploatacji nieczystości. Sporo gospodarzy wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Sędziszów

Szczelne zbiorniki betonowe Sędziszów

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Utrudniają wydostawanie się ścieków do gruntu, a przez to nie dopuszczają do skażenia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najszczelniejsze, toteż nasi klienci bardzo doceniają współpracę z nami. Dowieziemy wyprodukowane komory w wybrane miejsce, przy użyciu własnych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także fachowe doradztwo w zakresie wyboru właściwej pojemności zbiornika. Nowoczesne technologie pozwalają nam wytwarzać zbiorniki, które przetrwają nawet kilkaset lat! To głównie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez inwestorów, choć często droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy temat szamb, gdyż trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie powoduje, że potrafimy dostarczać najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie komory i montaż na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie wykonane bez błędów, które mogłyby skutkować trudnościami w gromadzeniu nieczystości. Pośród naszych usług są również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pomaga zbierać wodę opadową z rynien i kierować ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zakopany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538