Szamba betonowe Skalbmierz

Prawidłowe usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych musi przebiegać z wykorzystaniem właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może zostać podpięty do kanalizacji miejskiej, wtedy trzeba postawić zbiornik lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to opcje o bardziej skomplikowanej budowie. Ścieki z domu trafiają do jednej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla klienta jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości oraz długowieczności. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie najtrwalszych materiałów do tworzenia prefabrykatów i innowacyjnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej roboty i dobrania wyrobu najlepiej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego domowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Skalbmierz

Szczelne zbiorniki na szambo Skalbmierz

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość prefabrykatu. To najważniejsze, gdyż szambo powinno być nieprzepuszczalne dla wody. Ścieki z szamba nie powinny wydostawać się poza jego obręb i spływać do gruntu. Należy zatem oddać wyzwanie wykonania kompletnej kanalizacji fachowcom. To pozwoli śmiało korzystać z szamba i troszczyć się tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz troszczyć się o zrobienie rowu i ułożenie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pomagają czerpać z przechowywanej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie upałów to najrozsądniejszy sposób na darmowe podlewanie warzyw. Zlecając to fachowcom możesz zyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od rozmiaru zbiornika, miejsca realizacji prac i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą trwałością. Mimo że droższe, klienci częściej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże nieunikniona, gdy budujesz budynek mieszkalny. Współczesne zasady wymagają, żeby wszelkie budynki posiadały aktywne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie szamba. Jeżeli oczekujesz wsparcia w kwestii wyboru szamba o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538