Szamba betonowe Stopnica

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa oferowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak ciężko jest zorganizować ekipę do wykonania dołu na działce u inwestora. Aby budowa szamba powiodła się jak najszybciej, zapewniamy komplet usług, od wyprodukowania komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i instalację. To powoduje, że szambo betonowe będzie zbudowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku detali. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także wyprodukować szambo na indywidualne zlecenie. Dużym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na eksploatacji ścieków. Wielu inwestorów wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Stopnica

Szczelne zbiorniki betonowe Stopnica

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o odpowiedniej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają przedostawanie się ścieków do gruntu, a przez to nie doprowadzają do skażenia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo doceniają współpracę z nami. Dowieziemy wyprodukowane komory w ustalone miejsce, przy pomocy własnych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również fachowe poradnictwo w kwestii kupna właściwej pojemności szamba. Nowoczesne technologie pomagają nam produkować komory, które przetrwają nawet setki lat! To właśnie wytrzymałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez inwestorów, choć często droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy temat zbiorników bezodpływowych, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie powoduje, że jesteśmy w stanie oferować najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas produkcję komory i montaż na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie wykonane bez błędów, które mogłyby poskutkować trudnościami w przechowywaniu nieczystości. Wśród naszych usług znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pozwala pobierać deszczówkę z rynien i prowadzić ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, gdyż zakopany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538