Szamba betonowe Suchedniów

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak ciężko jest zorganizować ekipę do wykonania wykopu na miejscu u właściciela. Aby budowa zbiornika udała się jak najsprawniej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po wykop i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe będzie zainstalowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku czynników. Jeden z nich to pojemność szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również wyprodukować zbiornik na indywidualne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na eksploatacji nieczystości. Sporo inwestorów kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Suchedniów

Szczelne zbiorniki betonowe Suchedniów

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Utrudniają przedostawanie się nieczystości do gleby, a tym samym nie dopuszczają do zatrucia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo doceniają kooperację z nami. Dowieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy użyciu własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także profesjonalne poradnictwo w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności szamba. Nowoczesne technologie pomagają nam wytwarzać zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To głównie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez inwestorów, choć niejednokrotnie kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy rynek zbiorników bezodpływowych, gdyż zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie sprawia, że jesteśmy w stanie oferować najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas produkcję szamba oraz montaż na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko będzie zrobione bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w odprowadzaniu ścieków. Pośród naszych usług są również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pozwala zbierać wodę opadową z orynnowania i prowadzić ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zainstalowany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538