Szamba betonowe Wąchock

Prawidłowe usuwanie ścieków z gospodarstw domowych musi odbywać się z wykorzystaniem właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może być podłączony do kanalizacji gminnej, wtedy należy postawić szambo lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale potrzebujące częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o nieco skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z budynku wpływają do jednej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a później są przenoszone do drugiej jako czystsza woda. Najlepiej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i długowieczności. W naszej firmie dbamy o wykorzystanie najtrwalszych składników do budowy prefabrykatów oraz światowych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej usługi i dobrania wyrobu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego rodziny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Wąchock

Szczelne zbiorniki na szambo Wąchock

Kupując szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie wytrzymałość konstrukcji. To istotne, bo szambo powinno pozostawać wodoodporne. Nieczystości z zbiornika nie powinny wydobywać się poza jego obręb i ściekać do gruntu. Należy zatem zlecić zadanie realizacji kompletnej kanalizacji specjalistom. To pomoże swobodnie używać szamba i troszczyć się tylko o jego regularne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie trzeba troszczyć się o zrobienie rowu i ułożenie w nim prefabrykatu. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pozwalają czerpać z zebranej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie upałów to najlepszy sposób na obfite nawadnianie warzyw. Zlecając to fachowcom możesz uzyskać sprawną usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od wielkości szamba, miejsca wykonania usług i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz sobie setki lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą trwałością. Mimo że bardziej kosztowne, nabywcy częściej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak niezbędna, gdy budujesz dom. Obecne zasady nakazują, aby wszelkie budynki miały aktywne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na rzadsze wylewanie zbiornika. Jeśli oczekujesz pomocy w kwestii kupna szamba o najlepszej objętości, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538