Szamba betonowe Włoszczowa

Szambo z montażem to kompleksowa praca proponowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak ciężko jest załatwić firmę do zrobienia dołu na działce u właściciela. Aby instalacja szamba powiodła się jak najszybciej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru detali. Jeden z nich to rozmiar szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również zrobić zbiornik na indywidualne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na wywozie ścieków. Wielu gospodarzy kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Włoszczowa

Szczelne zbiorniki betonowe Włoszczowa

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Utrudniają przedostawanie się nieczystości do gruntu, a przez to nie dopuszczają do zatrucia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najtrwalsze, toteż nasi klienci bardzo doceniają kooperację z nami. Zawieziemy gotowe komory w ustalone miejsce, przy pomocy własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także fachowe poradnictwo w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności zbiornika. Nowoczesne technologie pozwalają nam wytwarzać komory, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez inwestorów, chociaż często kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy rynek szamb, ponieważ trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie powoduje, że potrafimy oferować najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas wytworzenie szamba i instalację na działce, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować problemami w odprowadzaniu nieczystości. Pośród naszych produktów są również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pozwala zbierać deszczówkę z rynien i kierować ją prosto do gruntu. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zainstalowany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538