Szamba betonowe Barczewo

Odpowiedzialne usuwanie nieczystości z domów powinno przebiegać z pomocą właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może być podpięty do instalacji miejskiej, wówczas należy postawić szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale wymagające częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o nieco skomplikowanej konstrukcji. Nieczystości z budynku trafiają do pierwszej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do kolejnej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i długowieczności. W naszej firmie dbamy o wykorzystanie najtrwalszych materiałów do budowy szamb i nowoczesnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej usługi i dopasowania produktu najlepiej odpowiadającego wymaganiom inwestora oraz jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Barczewo

Szczelne zbiorniki na szambo Barczewo

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze głównie długowieczność prefabrykatu. To najważniejsze, gdyż szambo powinno być szczelne. Ścieki z szamba nie mogą wydostawać się poza jego obręb i ściekać do gruntu. Należy więc oddać zadanie wykonania pełnej kanalizacji specjalistom. To pozwoli swobodnie używać szamba i troszczyć się jedynie o jego regularne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie trzeba troszczyć się o wykopanie rowu i ułożenie w nim zbiornika. Poza szambem proponujemy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pozwalają czerpać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najtańszy patent na porządne nawadnianie warzyw. Zlecając to fachowcom możesz zyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od rozmiaru zbiornika, miejsca realizacji usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz sobie wiele lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą trwałością. Mimo że bardziej kosztowne, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże konieczna, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Współczesne zasady wymagają, żeby wszystkie budynki posiadały aktywne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeżeli oczekujesz pomocy w kwestii wyboru zbiornika o odpowiedniej pojemności, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538