Szamba betonowe Bartoszyce

Prawidłowe usuwanie nieczystości z domów powinno przebiegać z wykorzystaniem właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podłączony do kanalizacji miejskiej, wtedy trzeba wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to opcje o bardziej skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z domu wpływają do jednej komory, są oczyszczane przez bakterie, a później są przenoszone do drugiej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości oraz ekologii. W naszej działalności dbamy o zastosowanie najtrwalszych składników do budowy prefabrykatów oraz światowych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej roboty i dobrania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom właściciela i jego domowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Bartoszyce

Szczelne zbiorniki na szambo Bartoszyce

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość zbiornika. To istotne, bo szambo musi pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Ścieki z szamba nie mogą wydobywać się poza jego obręb i spływać do ziemi. Należy więc oddać zadanie realizacji kompletnej kanalizacji specjalistom. To pomoże swobodnie korzystać z zbiornika i dbać tylko o jego systematyczne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie trzeba martwić się o zrobienie rowu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pomagają czerpać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie suszy to najrozsądniejszy sposób na darmowe podlewanie kwiatów. Powierzając to fachowcom możesz zyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od rozmiaru szamba, miejsca wykonania usług i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą wytrzymałością. Chociaż droższe, klienci częściej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednak niezbędna, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Współczesne zasady wymagają, żeby wszystkie domy miały działające podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w sprawie kupna zbiornika o odpowiedniej pojemności, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538