Szamba betonowe Biskupiec

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa oferowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak trudno jest zorganizować firmę do wykonania dołu na działce u inwestora. Żeby instalacja szamba udała się jak najszybciej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po wykop i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe będzie zainstalowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru detali. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również wyprodukować zbiornik na indywidualne zamówienie. Dużym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na wywozie nieczystości. Sporo inwestorów wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Biskupiec

Szczelne zbiorniki betonowe Biskupiec

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej gęstości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają wydostawanie się ścieków do gruntu, a przez to nie doprowadzają do skażenia wodociągów. To wyjście tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najtrwalsze, dlatego nasi klienci bardzo doceniają kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w wybrane miejsce, przy użyciu własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także profesjonalne poradnictwo w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości szamba. Innowacyjne technologie pozwalają nam produkować komory, które przetrwają nawet setki lat! To właśnie wytrzymałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez klientów, choć często droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy temat szamb, ponieważ trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie sprawia, że jesteśmy w stanie oferować najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką realizujemy. Zlecając nam produkcję komory i montaż na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować problemami w przechowywaniu ścieków. Pośród naszych produktów znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pomaga pobierać wodę opadową z rynien i kierować ją wprost do gruntu. Taki zbiornik jest niewidoczny, gdyż zakopany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538