Szamba betonowe Dobre Miasto

Prawidłowe usuwanie nieczystości z domów musi przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może zostać podłączony do kanalizacji miejskiej, wtedy trzeba postawić zbiornik lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale potrzebujące częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Ścieki z domu trafiają do jednej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przepompowywane do drugiej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora jest zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości i długowieczności. W naszej firmie troszczymy się o zastosowanie najtrwalszych surowców do budowy szamb oraz światowych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej roboty i dobrania produktu najlepiej odpowiadającego wymaganiom inwestora oraz jego rodziny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Dobre Miasto

Szczelne zbiorniki na szambo Dobre Miasto

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie długowieczność prefabrykatu. To ważne, ponieważ szambo musi pozostawać wodoodporne. Ścieki z szamba nie mogą wydobywać się poza jego obręb i wpadać do ziemi. Warto więc oddać zadanie stworzenia pełnej kanalizacji fachowcom. To pomoże śmiało korzystać z zbiornika i troszczyć się tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie musisz martwić się o wykopanie dołu i ułożenie w nim zbiornika. Poza szambem proponujemy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod ziemią nie są widoczne, a pozwalają korzystać z przechowywanej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie upałów to najrozsądniejszy sposób na porządne nawadnianie grządek. Powierzając to specjalistom możesz zyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od rozmiaru szamba, regionu realizacji prac i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą trwałością. Chociaż bardziej kosztowne, nabywcy chętniej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak nieunikniona, jeśli stawiasz budynek mieszkalny. Obecne przepisy wymagają, aby wszystkie domy posiadały działające podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają nie tak częste wylewanie zbiornika. Jeżeli oczekujesz wsparcia w sprawie kupna szamba o najlepszej pojemności, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538