Szamba betonowe Frombork

Prawidłowe usuwanie ścieków z domów powinno odbywać się z wykorzystaniem właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może być podpięty do kanalizacji miejskiej, wtedy trzeba wykopać szambo lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale wymagające częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o nieco skomplikowanej konstrukcji. Nieczystości z domu wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez bakterie, a później są przenoszone do drugiej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości oraz ekologii. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie wodoodpornych surowców do tworzenia prefabrykatów i światowych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej roboty i dopasowania wyrobu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Frombork

Szczelne zbiorniki na szambo Frombork

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość konstrukcji. To istotne, gdyż szambo powinno być wodoodporne. Ścieki z szamba nie mogą wydobywać się poza jego ściany i wpadać do ziemi. Warto więc oddać zadanie stworzenia kompletnej kanalizacji fachowcom. To pozwoli swobodnie korzystać z szamba i dbać tylko o jego regularne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie musisz martwić się o zrobienie rowu i ułożenie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod powierzchnią nie są widoczne, a pomagają czerpać z przechowywanej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie suszy to najlepszy patent na obfite nawadnianie kwiatów. Zlecając to specjalistom możesz zyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od rozmiaru szamba, miejsca wykonania prac i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz sobie wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się największą trwałością. Mimo że droższe, nabywcy częściej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednakże konieczna, gdy budujesz dom. Współczesne zasady nakazują, aby wszelkie budynki posiadały sprawne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie zbiornika. Jeśli oczekujesz porady w kwestii wyboru zbiornika o najlepszej pojemności, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538