Szamba betonowe Giżycko

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak trudno jest zorganizować firmę do wykonania dołu na działce u inwestora. Żeby budowa zbiornika powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet usług, od wyprodukowania komory szamba, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku detali. Jeden z nich to rozmiar szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również wyprodukować szambo na specjalne zlecenie. Dużym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na wywozie ścieków. Sporo gospodarzy wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Giżycko

Szczelne zbiorniki betonowe Giżycko

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają wydostawanie się ścieków do ziemi, a tym samym nie doprowadzają do zatrucia wodociągów. To wyjście tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najtrwalsze, toteż nasi inwestorzy bardzo doceniają kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w ustalone miejsce, przy pomocy naszych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także profesjonalne doradztwo w zakresie kupna odpowiedniej wielkości szamba. Nowoczesne technologie pozwalają nam produkować komory, które wytrzymają nawet setki lat! To właśnie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez inwestorów, chociaż często kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy rynek zbiorników bezodpływowych, gdyż trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie sprawia, że potrafimy oferować najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zlecając nam produkcję szamba oraz instalację na działce, możesz mieć pewność, że wszystko będzie zrobione bez błędów, które mogłyby skutkować trudnościami w odprowadzaniu ścieków. Pośród naszych usług znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pomaga zbierać wodę opadową z orynnowania i prowadzić ją wprost do gruntu. Taki pojemnik jest niewidoczny, ponieważ zainstalowany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538