Szamba betonowe Iława

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z domów powinno przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może być podpięty do instalacji miejskiej, wówczas należy postawić szambo lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale potrzebujące częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o bardziej zaawansowanej budowie. Nieczystości z domu wpływają do jednej komory, są oczyszczane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta będzie wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości oraz długowieczności. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie najtrwalszych surowców do tworzenia prefabrykatów i światowych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej usługi i dobrania produktu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Iława

Szczelne zbiorniki na szambo Iława

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie długowieczność konstrukcji. To istotne, gdyż szambo powinno pozostawać szczelne. Ścieki z zbiornika nie mogą wydobywać się poza jego obręb i wpadać do ziemi. Należy więc polecić zadanie stworzenia pełnej kanalizacji specjalistom. To pomoże śmiało korzystać z zbiornika i troszczyć się tylko o jego regularne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie musisz troszczyć się o wykopanie dołu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najlepszy patent na porządne podlewanie grządek. Powierzając to specjalistom możesz zyskać sprawną instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od kubatury zbiornika, miejsca realizacji usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi setki lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą trwałością. Choć bardziej kosztowne, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże nieunikniona, jeśli stawiasz dom. Obecne zasady wymagają, aby wszelkie domy miały działające przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeżeli oczekujesz pomocy w sprawie kupna zbiornika o najlepszej objętości, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538