Szamba betonowe Jeziorany

Szambo z montażem to kompleksowa usługa proponowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak trudno byłoby zorganizować firmę do wykonania dołu na działce u inwestora. Żeby budowa szamba udała się jak najszybciej, oferujemy komplet prac, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w docelowe miejsce, aż po wykop i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe będzie zainstalowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru detali. Jeden z nich to wielkość szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również zrobić szambo na indywidualne zlecenie. Dużym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na wywozie nieczystości. Wielu gospodarzy kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Jeziorany

Szczelne zbiorniki betonowe Jeziorany

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Utrudniają wydostawanie się nieczystości do gruntu, a przez to nie doprowadzają do skażenia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo doceniają kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy pomocy naszych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również profesjonalne poradnictwo w zakresie kupna właściwej pojemności zbiornika. Nowoczesne technologie pomagają nam wytwarzać komory, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez klientów, choć niejednokrotnie droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy temat szamb, gdyż trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie powoduje, że potrafimy oferować najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie komory oraz montaż na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować trudnościami w przechowywaniu ścieków. Pośród naszych produktów są także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pozwala zbierać wodę opadową z orynnowania i kierować ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, gdyż zakopany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538