Szamba betonowe Kętrzyn

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa proponowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak ciężko jest załatwić ekipę do wykonania wykopu na działce u właściciela. Aby instalacja zbiornika udała się jak najszybciej, oferujemy komplet usług, od wytworzenia komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i instalację. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku czynników. Jeden z nich to pojemność szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również zrobić zbiornik na indywidualne zamówienie. Dużym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na wywozie nieczystości. Wielu gospodarzy wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Kętrzyn

Szczelne zbiorniki betonowe Kętrzyn

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o odpowiedniej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Utrudniają wydostawanie się ścieków do ziemi, a przez to nie dopuszczają do zatrucia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najtrwalsze, toteż nasi inwestorzy bardzo doceniają kooperację z nami. Dowieziemy wyprodukowane prefabrykaty w ustalone miejsce, przy użyciu naszych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również profesjonalne poradnictwo w zakresie kupna odpowiedniej wielkości zbiornika. Nowoczesne metody pozwalają nam produkować zbiorniki, które przetrwają nawet setki lat! To głównie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez klientów, choć niejednokrotnie kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy temat zbiorników bezodpływowych, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym temacie powoduje, że potrafimy oferować najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas produkcję komory i instalację na działce, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez błędów, które mogłyby poskutkować problemami w gromadzeniu nieczystości. Wśród naszych usług znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pozwala zbierać wodę opadową z orynnowania i kierować ją prosto do gruntu. Taki pojemnik jest niewidoczny, gdyż zakopany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538