Szamba betonowe Kisielice

Prawidłowe pozbywanie się ścieków z domów powinno odbywać się z wykorzystaniem właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podłączony do kanalizacji gminnej, wówczas należy wykopać szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o nieco zaawansowanej konstrukcji. Ścieki z domu trafiają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i ekologii. W naszej firmie dbamy o zastosowanie wodoodpornych materiałów do tworzenia szamb oraz innowacyjnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej usługi i dostosowania produktu najlepiej odpowiadającego potrzebom właściciela oraz jego domowników. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Kisielice

Szczelne zbiorniki na szambo Kisielice

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie wytrzymałość konstrukcji. To najważniejsze, bo szambo powinno pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Zawartość z zbiornika nie mogą wydostawać się poza jego ściany i wpadać do gruntu. Warto więc zlecić zadanie stworzenia pełnej kanalizacji specjalistom. To pozwoli śmiało korzystać z szamba i troszczyć się jedynie o jego systematyczne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie musisz troszczyć się o wykopanie rowu i ułożenie w nim prefabrykatu. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pozwalają czerpać z przechowywanej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najtańszy sposób na obfite podlewanie kwiatów. Powierzając to fachowcom możesz uzyskać szybką usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od wielkości szamba, regionu realizacji prac i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz sobie wiele lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą trwałością. Mimo że bardziej kosztowne, nabywcy chętniej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednak konieczna, jeśli stawiasz dom. Współczesne przepisy nakazują, żeby wszelkie budynki miały sprawne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeśli oczekujesz pomocy w sprawie wyboru szamba o najlepszej objętości, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538