Szamba betonowe Korsze

Prawidłowe pozbywanie się nieczystości z gospodarstw domowych musi przebiegać z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może być podpięty do kanalizacji gminnej, wtedy trzeba postawić zbiornik lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale potrzebujące częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o nieco zaawansowanej budowie. Nieczystości z budynku trafiają do jednej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a później są przenoszone do drugiej jako czystsza woda. Najlepiej dla klienta będzie wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości i ekologii. W naszej działalności dbamy o zastosowanie wodoodpornych składników do budowy szamb oraz innowacyjnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej usługi i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom właściciela i jego rodziny. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Korsze

Szczelne zbiorniki na szambo Korsze

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim długowieczność konstrukcji. To istotne, ponieważ szambo powinno pozostawać wodoodporne. Nieczystości z zbiornika nie mogą wydostawać się poza jego ściany i ściekać do ziemi. Warto zatem zlecić wyzwanie wykonania kompletnej instalacji fachowcom. To pozwoli swobodnie używać zbiornika i dbać tylko o jego regularne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba martwić się o wykopanie dołu i ułożenie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod ziemią nie są widoczne, a pomagają czerpać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie upałów to najlepszy sposób na porządne podlewanie warzyw. Zlecając to specjalistom możesz zyskać szybką usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od wielkości szamba, obszaru realizacji usług i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą trwałością. Choć bardziej kosztowne, klienci częściej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednakże nieunikniona, jeśli stawiasz dom. Współczesne zasady nakazują, żeby wszelkie domy posiadały aktywne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na nie tak częste wylewanie szamba. Jeśli potrzebujesz wsparcia w sprawie wyboru zbiornika o najlepszej objętości, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538