Szamba betonowe Lidzbark

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa proponowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak trudno jest załatwić ekipę do wykonania wykopu na działce u właściciela. Aby instalacja szamba udała się jak najszybciej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania komory szamba, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po wykop i instalację. To sprawia, że szambo betonowe będzie zbudowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru detali. Jeden z nich to pojemność szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także wyprodukować zbiornik na indywidualne zlecenie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na eksploatacji ścieków. Wielu gospodarzy wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Lidzbark

Szczelne zbiorniki betonowe Lidzbark

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają przedostawanie się ścieków do gruntu, a przez to nie doprowadzają do zatrucia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najtrwalsze, dlatego nasi klienci bardzo cenią sobie współpracę z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w wybrane miejsce, przy pomocy własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości szamba. Innowacyjne metody pomagają nam produkować komory, które przetrwają nawet setki lat! To właśnie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez inwestorów, chociaż często droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy temat szamb, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym temacie powoduje, że potrafimy oferować najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką wykonujemy. Zlecając nam produkcję szamba oraz montaż na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować problemami w przechowywaniu ścieków. Pośród naszych usług są również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pomaga zbierać wodę opadową z rynien i kierować ją wprost do gruntu. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zainstalowany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538