Szamba betonowe Lidzbark Warmiński

Odpowiedzialne usuwanie nieczystości z domów powinno przebiegać z pomocą odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może zostać podłączony do kanalizacji miejskiej, wówczas trzeba postawić zbiornik lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o bardziej zaawansowanej budowie. Nieczystości z domu wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i ekologii. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie najtrwalszych składników do tworzenia prefabrykatów i światowych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej roboty i dostosowania wyrobu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego domowników. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Lidzbark Warmiński

Szczelne zbiorniki na szambo Lidzbark Warmiński

Kupując szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie długowieczność prefabrykatu. To ważne, gdyż szambo musi być wodoodporne. Ścieki z szamba nie powinny wydostawać się poza jego obręb i wpadać do gruntu. Warto więc zlecić zadanie wykonania pełnej instalacji fachowcom. To pozwoli swobodnie używać zbiornika i dbać tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie musisz troszczyć się o zrobienie rowu i wkopanie w nim zbiornika. Poza szambem proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod ziemią nie są widoczne, a pozwalają czerpać z zebranej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie upałów to najtańszy sposób na obfite nawadnianie grządek. Zlecając to specjalistom możesz uzyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od wielkości zbiornika, obszaru wykonania usług i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz sobie wiele lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą trwałością. Choć bardziej kosztowne, nabywcy chętniej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednakże nieunikniona, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Obecne przepisy wymagają, żeby wszystkie budynki posiadały działające podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w kwestii wyboru zbiornika o odpowiedniej pojemności, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538