Szamba betonowe Miłakowo

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca oferowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak ciężko byłoby zorganizować ekipę do wykonania wykopu na miejscu u właściciela. Aby instalacja szamba udała się jak najsprawniej, oferujemy komplet prac, od wytworzenia komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po wykop i instalację. To sprawia, że szambo betonowe będzie zainstalowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru detali. Jeden z nich to pojemność zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także wyprodukować zbiornik na specjalne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na eksploatacji nieczystości. Sporo gospodarzy wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Miłakowo

Szczelne zbiorniki betonowe Miłakowo

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają przedostawanie się nieczystości do ziemi, a przez to nie doprowadzają do skażenia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najtrwalsze, toteż nasi klienci bardzo doceniają współpracę z nami. Zawieziemy gotowe prefabrykaty w ustalone miejsce, przy użyciu własnych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także profesjonalne poradnictwo w kwestii wyboru właściwej wielkości szamba. Innowacyjne technologie pomagają nam wytwarzać komory, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez klientów, chociaż niejednokrotnie kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy temat zbiorników bezodpływowych, ponieważ trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie powoduje, że jesteśmy w stanie oferować najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas wytworzenie szamba i montaż na działce, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować problemami w przechowywaniu nieczystości. Wśród naszych usług są także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pozwala pobierać wodę opadową z rynien i prowadzić ją prosto do gruntu. Taki zbiornik jest niewidoczny, gdyż zainstalowany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538