Szamba betonowe Młynary

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca oferowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak trudno jest zorganizować firmę do wykonania dołu na działce u inwestora. Żeby instalacja szamba powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet prac, od wytworzenia komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i instalację. To sprawia, że szambo betonowe będzie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku czynników. Jeden z nich to pojemność zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również wyprodukować szambo na indywidualne zlecenie. Dużym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na wywozie ścieków. Sporo inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Młynary

Szczelne zbiorniki betonowe Młynary

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej gęstości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Utrudniają przedostawanie się ścieków do gruntu, a tym samym nie doprowadzają do zatrucia wodociągów. To wyjście tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo doceniają kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w wybrane miejsce, przy pomocy własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również fachowe doradztwo w kwestii kupna odpowiedniej pojemności szamba. Innowacyjne technologie pozwalają nam wytwarzać zbiorniki, które przetrwają nawet setki lat! To głównie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez inwestorów, choć często droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy rynek szamb, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym temacie sprawia, że potrafimy dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie szamba oraz instalację na działce, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie zrobione bez błędów, które mogłyby poskutkować trudnościami w przechowywaniu ścieków. Pośród naszych usług znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala zbierać deszczówkę z orynnowania i kierować ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zainstalowany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538