Szamba betonowe Mrągowo

Prawidłowe pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych powinno przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może być podłączony do kanalizacji gminnej, wówczas trzeba postawić zbiornik lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to opcje o bardziej skomplikowanej konstrukcji. Nieczystości z domu trafiają do jednej komory, są oczyszczane przez bakterie, a następnie są przenoszone do kolejnej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i ekologii. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie wodoodpornych surowców do tworzenia prefabrykatów oraz światowych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej usługi i dobrania produktu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego rodziny. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Mrągowo

Szczelne zbiorniki na szambo Mrągowo

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie wytrzymałość prefabrykatu. To istotne, gdyż szambo musi pozostawać wodoodporne. Nieczystości z zbiornika nie mogą wydobywać się poza jego ściany i ściekać do gruntu. Należy więc oddać wyzwanie stworzenia całkowitej instalacji specjalistom. To pomoże swobodnie używać szamba i dbać jedynie o jego systematyczne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie trzeba martwić się o wykopanie dołu i wkopanie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pozwalają korzystać z przechowywanej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najrozsądniejszy sposób na obfite podlewanie kwiatów. Powierzając to fachowcom możesz zyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od kubatury zbiornika, regionu realizacji prac i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą wytrzymałością. Choć bardziej kosztowne, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednakże nieunikniona, gdy budujesz budynek mieszkalny. Obecne przepisy wymagają, żeby wszystkie budynki posiadały sprawne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeśli oczekujesz porady w sprawie kupna zbiornika o odpowiedniej objętości, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538