Szamba betonowe Nidzica

Szambo z montażem to kompleksowa usługa oferowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak ciężko jest załatwić firmę do wykonania wykopu na działce u inwestora. Aby instalacja szamba udała się jak najszybciej, zapewniamy komplet prac, od wytworzenia prefabrykatu, przez transport w docelowe miejsce, aż po wykop i montaż. To powoduje, że szambo betonowe będzie zbudowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku detali. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także wyprodukować zbiornik na indywidualne zamówienie. Dużym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na wywozie ścieków. Sporo gospodarzy wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Nidzica

Szczelne zbiorniki betonowe Nidzica

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Utrudniają wydostawanie się ścieków do ziemi, a tym samym nie doprowadzają do zatrucia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najtrwalsze, toteż nasi klienci bardzo doceniają kooperację z nami. Zawieziemy gotowe prefabrykaty w ustalone miejsce, przy użyciu naszych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także profesjonalne poradnictwo w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności szamba. Innowacyjne metody pomagają nam wytwarzać komory, które przetrwają nawet kilkaset lat! To głównie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez klientów, chociaż często kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy temat zbiorników bezodpływowych, gdyż zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczać najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką wykonujemy. Zlecając nam produkcję komory i instalację na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować problemami w gromadzeniu nieczystości. Pośród naszych produktów znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala pobierać deszczówkę z rynien i kierować ją prosto do gruntu. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zainstalowany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538