Szamba betonowe Nowe Miasto Lubawskie

Prawidłowe pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych musi odbywać się z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podłączony do kanalizacji gminnej, wtedy trzeba wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale wymagające częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o nieco zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z domu wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez bakterie, a później są przepompowywane do drugiej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości oraz ekologii. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie wodoodpornych surowców do budowy prefabrykatów oraz światowych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej usługi i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom właściciela i jego domowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Nowe Miasto Lubawskie

Szczelne zbiorniki na szambo Nowe Miasto Lubawskie

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze przede wszystkim długowieczność prefabrykatu. To ważne, gdyż szambo powinno być szczelne. Zawartość z zbiornika nie mogą wydobywać się poza jego obręb i ściekać do ziemi. Należy zatem oddać wyzwanie stworzenia kompletnej instalacji specjalistom. To pozwoli śmiało korzystać z zbiornika i dbać tylko o jego regularne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie trzeba martwić się o wykopanie dołu i wkopanie w nim zbiornika. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod ziemią nie są widoczne, a pomagają czerpać z przechowywanej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie upałów to najtańszy patent na obfite podlewanie grządek. Zlecając to fachowcom możesz zyskać sprawną instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od wielkości szamba, regionu wykonania prac i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą trwałością. Chociaż bardziej kosztowne, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak konieczna, jeśli stawiasz budynek mieszkalny. Współczesne przepisy wymagają, aby wszystkie budynki posiadały działające przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz porady w kwestii wyboru zbiornika o odpowiedniej pojemności, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538