Szamba betonowe Orneta

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą działalność. Wiemy, jak trudno byłoby zorganizować firmę do wykonania dołu na działce u inwestora. Żeby instalacja zbiornika udała się jak najsprawniej, zapewniamy komplet usług, od wytworzenia prefabrykatu, przez transport w docelowe miejsce, aż po dół i montaż. To powoduje, że szambo betonowe będzie zainstalowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru czynników. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również wyprodukować szambo na specjalne zlecenie. Największym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji nieczystości. Sporo gospodarzy wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Orneta

Szczelne zbiorniki betonowe Orneta

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają wydostawanie się ścieków do ziemi, a tym samym nie doprowadzają do zatrucia wodociągów. To wyjście tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najtrwalsze, toteż nasi klienci bardzo cenią sobie współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w ustalone miejsce, przy pomocy naszych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również profesjonalne poradnictwo w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności zbiornika. Nowoczesne metody pozwalają nam produkować komory, które przetrwają nawet setki lat! To właśnie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez inwestorów, choć często kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy temat szamb, gdyż trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym temacie sprawia, że jesteśmy w stanie oferować najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką wykonujemy. Zlecając nam produkcję komory oraz instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko będzie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować trudnościami w gromadzeniu nieczystości. Wśród naszych usług znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pozwala zbierać deszczówkę z orynnowania i kierować ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, gdyż zainstalowany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538