Szamba betonowe Orzysz

Szambo z montażem to kompleksowa praca oferowana przez naszą działalność. Wiemy, jak ciężko byłoby załatwić firmę do wykonania dołu na miejscu u właściciela. Aby instalacja zbiornika powiodła się jak najsprawniej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez transport w umówione miejsce, aż po wykop i instalację. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku detali. Jeden z nich to rozmiar szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również zrobić szambo na indywidualne zlecenie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na wywozie nieczystości. Wielu gospodarzy wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Orzysz

Szczelne zbiorniki betonowe Orzysz

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej gęstości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Uniemożliwiają przedostawanie się nieczystości do ziemi, a tym samym nie dopuszczają do skażenia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najtrwalsze, toteż nasi inwestorzy bardzo cenią sobie współpracę z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w wybrane miejsce, przy użyciu naszych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również fachowe doradztwo w zakresie kupna odpowiedniej pojemności szamba. Nowoczesne technologie pomagają nam produkować zbiorniki, które przetrwają nawet kilkaset lat! To właśnie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez klientów, chociaż niejednokrotnie kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy temat zbiorników bezodpływowych, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie sprawia, że potrafimy dostarczać najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką realizujemy. Zlecając nam produkcję komory oraz instalację na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie zrobione bez błędów, które mogłyby poskutkować trudnościami w odprowadzaniu nieczystości. Wśród naszych usług są również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala pobierać wodę opadową z orynnowania i kierować ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zainstalowany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538