Szamba betonowe Ostróda

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z domów musi przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podłączony do instalacji miejskiej, wówczas należy wykopać zbiornik lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o nieco zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z budynku trafiają do jednej komory, są oczyszczane przez bakterie, a później są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla klienta będzie wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i ekologii. W naszej działalności dbamy o zastosowanie wodoodpornych składników do tworzenia szamb oraz nowoczesnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej roboty i dobrania wyrobu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego rodziny. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Ostróda

Szczelne zbiorniki na szambo Ostróda

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na względzie głównie wytrzymałość prefabrykatu. To ważne, ponieważ szambo musi pozostawać wodoodporne. Ścieki z zbiornika nie powinny wydostawać się poza jego ściany i wpadać do ziemi. Warto więc zlecić wyzwanie wykonania kompletnej instalacji fachowcom. To pomoże śmiało używać zbiornika i dbać tylko o jego regularne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba troszczyć się o wykopanie dołu i ułożenie w nim zbiornika. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pomagają czerpać z zebranej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie suszy to najlepszy sposób na obfite nawadnianie kwiatów. Powierzając to fachowcom możesz zyskać sprawną instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od kubatury zbiornika, miejsca realizacji prac i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą wytrzymałością. Mimo że droższe, nabywcy chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednakże konieczna, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Współczesne przepisy nakazują, aby wszelkie budynki miały aktywne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na rzadsze wylewanie zbiornika. Jeżeli oczekujesz wsparcia w sprawie kupna zbiornika o najlepszej objętości, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538