Szamba betonowe Pasłęk

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak ciężko jest załatwić ekipę do wykonania dołu na miejscu u inwestora. Aby budowa zbiornika powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet prac, od wytworzenia komory szamba, przez transport w umówione miejsce, aż po wykop i montaż. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku detali. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także zrobić szambo na specjalne zlecenie. Największym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na eksploatacji ścieków. Sporo inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Pasłęk

Szczelne zbiorniki betonowe Pasłęk

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Utrudniają przedostawanie się nieczystości do ziemi, a tym samym nie doprowadzają do skażenia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najszczelniejsze, toteż nasi klienci bardzo doceniają współpracę z nami. Dowieziemy gotowe komory w wybrane miejsce, przy pomocy własnych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności zbiornika. Innowacyjne metody pozwalają nam wytwarzać zbiorniki, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez inwestorów, choć często droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy rynek zbiorników bezodpływowych, gdyż trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie sprawia, że jesteśmy w stanie oferować najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką realizujemy. Zlecając nam produkcję szamba i instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez błędów, które mogłyby poskutkować problemami w gromadzeniu nieczystości. Wśród naszych produktów są również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pomaga zbierać wodę opadową z rynien i prowadzić ją prosto do gruntu. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zakopany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538