Szamba betonowe Pasym

Prawidłowe pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych powinno odbywać się z wykorzystaniem właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podpięty do kanalizacji miejskiej, wówczas należy postawić szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale potrzebujące częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o nieco zaawansowanej budowie. Nieczystości z budynku trafiają do jednej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do kolejnej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz ekologii. W naszej działalności dbamy o zastosowanie najtrwalszych surowców do tworzenia szamb oraz nowoczesnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom inwestora oraz jego rodziny. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Pasym

Szczelne zbiorniki na szambo Pasym

Kupując szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie wytrzymałość zbiornika. To istotne, ponieważ szambo powinno być wodoodporne. Nieczystości z szamba nie powinny wydobywać się poza jego ściany i wpadać do ziemi. Należy więc oddać zadanie realizacji całkowitej instalacji fachowcom. To pozwoli swobodnie używać szamba i dbać tylko o jego systematyczne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie musisz martwić się o wykopanie rowu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza szambem proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pozwalają czerpać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie suszy to najtańszy sposób na obfite podlewanie kwiatów. Powierzając to fachowcom możesz uzyskać sprawną instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od kubatury zbiornika, regionu wykonania usług i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą wytrzymałością. Mimo że droższe, klienci częściej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak nieunikniona, gdy budujesz budynek mieszkalny. Współczesne przepisy nakazują, żeby wszystkie domy posiadały aktywne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na nie tak częste wylewanie szamba. Jeśli oczekujesz wsparcia w kwestii kupna szamba o najlepszej objętości, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538