Szamba betonowe Pieniężno

Szambo z montażem to kompleksowa usługa oferowana przez naszą działalność. Wiemy, jak ciężko byłoby załatwić ekipę do wykonania dołu na działce u inwestora. Aby budowa zbiornika powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet usług, od wytworzenia komory szamba, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po wykop i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe będzie zbudowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku detali. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także zrobić zbiornik na indywidualne zlecenie. Dużym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Wielu gospodarzy wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Pieniężno

Szczelne zbiorniki betonowe Pieniężno

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Utrudniają przedostawanie się ścieków do gleby, a tym samym nie doprowadzają do zatrucia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo cenią sobie kooperację z nami. Dowieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy pomocy własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także fachowe poradnictwo w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości zbiornika. Innowacyjne technologie pomagają nam wytwarzać komory, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie wytrzymałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez inwestorów, chociaż często droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy rynek szamb, ponieważ trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie sprawia, że jesteśmy w stanie oferować najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas produkcję szamba oraz montaż na działce, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez błędów, które mogłyby poskutkować trudnościami w odprowadzaniu ścieków. Wśród naszych produktów są także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala zbierać wodę opadową z rynien i prowadzić ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zakopany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538