Szamba betonowe Reszel

Szambo z montażem to kompleksowa praca oferowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak ciężko jest zorganizować ekipę do wykonania dołu na działce u właściciela. Żeby budowa szamba powiodła się jak najszybciej, zapewniamy komplet prac, od wytworzenia prefabrykatu, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po dół i instalację. To powoduje, że szambo betonowe będzie zbudowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku detali. Jeden z nich to pojemność zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również wyprodukować szambo na indywidualne zamówienie. Największym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na wywozie nieczystości. Wielu gospodarzy wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Reszel

Szczelne zbiorniki betonowe Reszel

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Utrudniają przedostawanie się ścieków do gruntu, a tym samym nie doprowadzają do zatrucia wodociągów. To wyjście tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo cenią sobie współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w wybrane miejsce, przy użyciu własnych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także fachowe poradnictwo w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności zbiornika. Nowoczesne technologie pozwalają nam wytwarzać komory, które przetrwają nawet setki lat! To głównie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez inwestorów, choć często droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy rynek szamb, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie sprawia, że potrafimy oferować najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką wykonujemy. Zlecając nam produkcję szamba oraz montaż na działce, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować trudnościami w odprowadzaniu nieczystości. Pośród naszych usług są również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pozwala zbierać wodę opadową z rynien i prowadzić ją prosto do gruntu. Taki pojemnik jest niewidoczny, gdyż zakopany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538