Szamba betonowe Ruciane-Nida

Prawidłowe pozbywanie się nieczystości z gospodarstw domowych musi odbywać się z wykorzystaniem właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podłączony do kanalizacji gminnej, wtedy należy postawić szambo lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale wymagające częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o nieco zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z budynku trafiają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przenoszone do kolejnej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i długowieczności. W naszej firmie dbamy o wykorzystanie wodoodpornych surowców do budowy szamb i innowacyjnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dopasowania wyrobu najlepiej odpowiadającego wymaganiom inwestora oraz jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Ruciane-Nida

Szczelne zbiorniki na szambo Ruciane-Nida

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na względzie przede wszystkim długowieczność prefabrykatu. To ważne, ponieważ szambo powinno być nieprzepuszczalne dla wody. Zawartość z szamba nie powinny wydobywać się poza jego obręb i ściekać do gruntu. Warto zatem polecić zadanie wykonania całkowitej kanalizacji specjalistom. To pozwoli swobodnie korzystać z szamba i dbać jedynie o jego systematyczne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie musisz martwić się o wykopanie rowu i ułożenie w nim prefabrykatu. Poza szambem proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod ziemią nie są widoczne, a pomagają korzystać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie suszy to najrozsądniejszy patent na darmowe nawadnianie kwiatów. Powierzając to fachowcom możesz zyskać sprawną usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od kubatury szamba, regionu realizacji usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi wiele lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą wytrzymałością. Chociaż bardziej kosztowne, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże nieunikniona, jeśli stawiasz dom. Obecne zasady nakazują, aby wszystkie domy posiadały sprawne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają nie tak częste opróżnianie szamba. Jeśli oczekujesz porady w kwestii wyboru zbiornika o odpowiedniej pojemności, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538