Szamba betonowe Ryn

Szambo z montażem to kompleksowa praca oferowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak trudno byłoby zorganizować ekipę do wykonania dołu na działce u właściciela. Żeby instalacja zbiornika powiodła się jak najsprawniej, zapewniamy komplet prac, od wytworzenia komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i montaż. To sprawia, że szambo betonowe będzie zainstalowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru detali. Jeden z nich to wielkość szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również zrobić zbiornik na indywidualne zlecenie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na wywozie nieczystości. Wielu gospodarzy kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Ryn

Szczelne zbiorniki betonowe Ryn

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej gęstości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają przedostawanie się nieczystości do gleby, a przez to nie dopuszczają do skażenia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najszczelniejsze, toteż nasi klienci bardzo doceniają współpracę z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w ustalone miejsce, przy użyciu własnych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również fachowe doradztwo w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości zbiornika. Innowacyjne technologie pomagają nam produkować zbiorniki, które wytrzymają nawet setki lat! To właśnie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez inwestorów, choć często kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy rynek szamb, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie powoduje, że potrafimy dostarczać najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas wytworzenie komory i montaż na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować trudnościami w przechowywaniu ścieków. Pośród naszych usług są także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pomaga pobierać wodę opadową z rynien i kierować ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zainstalowany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538