Szamba betonowe Sępopol

Odpowiedzialne pozbywanie się nieczystości z gospodarstw domowych powinno odbywać się z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może być podłączony do kanalizacji gminnej, wtedy należy wykopać zbiornik lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o nieco zaawansowanej konstrukcji. Ścieki z budynku trafiają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a później są przenoszone do kolejnej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości oraz długowieczności. W naszej działalności dbamy o zastosowanie najtrwalszych składników do tworzenia prefabrykatów oraz nowoczesnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej usługi i dostosowania produktu najlepiej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego domowników. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Sępopol

Szczelne zbiorniki na szambo Sępopol

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie długowieczność zbiornika. To najważniejsze, bo szambo musi pozostawać szczelne. Ścieki z szamba nie mogą wydobywać się poza jego obręb i wpadać do ziemi. Należy zatem zlecić zadanie stworzenia kompletnej instalacji fachowcom. To pozwoli swobodnie korzystać z zbiornika i dbać tylko o jego regularne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie trzeba troszczyć się o wykopanie rowu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z przechowywanej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najtańszy sposób na darmowe nawadnianie warzyw. Zlecając to fachowcom możesz zyskać sprawną instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od rozmiaru zbiornika, obszaru realizacji prac i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe zapewniasz sobie wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą wytrzymałością. Chociaż droższe, nabywcy częściej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak nieunikniona, jeśli budujesz dom. Obecne zasady nakazują, aby wszystkie domy posiadały działające przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają nie tak częste wylewanie zbiornika. Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawie kupna szamba o najlepszej pojemności, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538