Szamba betonowe Szczytno

Odpowiedzialne usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych musi odbywać się z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podłączony do instalacji gminnej, wówczas należy wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale wymagające częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o nieco zaawansowanej budowie. Ścieki z domu wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do drugiej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora będzie zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i długowieczności. W naszej firmie dbamy o zastosowanie wodoodpornych składników do tworzenia szamb oraz innowacyjnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej usługi i dostosowania wyrobu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Szczytno

Szczelne zbiorniki na szambo Szczytno

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze głównie wytrzymałość zbiornika. To istotne, ponieważ szambo musi pozostawać szczelne. Nieczystości z zbiornika nie powinny wydostawać się poza jego ściany i spływać do gruntu. Warto więc polecić wyzwanie wykonania kompletnej instalacji fachowcom. To pomoże swobodnie używać szamba i dbać jedynie o jego systematyczne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie trzeba martwić się o zrobienie rowu i ułożenie w nim zbiornika. Poza szambem proponujemy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pozwalają korzystać z przechowywanej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najrozsądniejszy sposób na obfite nawadnianie kwiatów. Powierzając to fachowcom możesz uzyskać sprawną instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od wielkości szamba, miejsca wykonania prac i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe zapewniasz sobie wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą wytrzymałością. Chociaż bardziej kosztowne, klienci częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednak nieunikniona, gdy stawiasz dom. Współczesne zasady nakazują, żeby wszystkie budynki posiadały działające podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz pomocy w sprawie kupna szamba o odpowiedniej objętości, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538