Szamba betonowe Tolkmicko

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z domów powinno odbywać się z wykorzystaniem właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podpięty do instalacji gminnej, wtedy trzeba postawić szambo lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale potrzebujące częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to opcje o nieco zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z budynku wpływają do jednej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a później są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości oraz ekologii. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie wodoodpornych materiałów do budowy prefabrykatów oraz innowacyjnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej usługi i dostosowania wyrobu najlepiej odpowiadającego potrzebom właściciela i jego rodziny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Tolkmicko

Szczelne zbiorniki na szambo Tolkmicko

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość konstrukcji. To istotne, ponieważ szambo musi pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Ścieki z zbiornika nie mogą wydobywać się poza jego obręb i ściekać do gruntu. Należy więc oddać zadanie stworzenia pełnej kanalizacji fachowcom. To pomoże swobodnie używać zbiornika i troszczyć się jedynie o jego regularne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie trzeba martwić się o zrobienie rowu i ułożenie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod ziemią nie są widoczne, a pomagają czerpać z przechowywanej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie suszy to najtańszy sposób na obfite nawadnianie grządek. Zlecając to fachowcom możesz uzyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od kubatury szamba, regionu realizacji usług i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi wiele lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe cieszą się największą trwałością. Choć droższe, klienci częściej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednakże nieunikniona, jeśli stawiasz budynek mieszkalny. Współczesne przepisy nakazują, żeby wszelkie budynki miały sprawne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na rzadsze wylewanie szamba. Jeżeli oczekujesz porady w sprawie wyboru szamba o najlepszej pojemności, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538