Szamba betonowe Węgorzewo

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa proponowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak ciężko byłoby załatwić firmę do wykonania wykopu na miejscu u inwestora. Aby instalacja zbiornika udała się jak najsprawniej, zapewniamy komplet prac, od wytworzenia komory szamba, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku detali. Jeden z nich to rozmiar szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również wyprodukować szambo na indywidualne zlecenie. Dużym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Sporo gospodarzy kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Węgorzewo

Szczelne zbiorniki betonowe Węgorzewo

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Utrudniają wydostawanie się ścieków do ziemi, a przez to nie dopuszczają do skażenia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo cenią sobie kooperację z nami. Dowieziemy wyprodukowane komory w wybrane miejsce, przy użyciu własnych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również profesjonalne poradnictwo w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności szamba. Innowacyjne technologie pozwalają nam produkować komory, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez klientów, chociaż często droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy temat szamb, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie sprawia, że jesteśmy w stanie oferować najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas produkcję komory i instalację na działce, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie zrobione bez błędów, które mogłyby poskutkować problemami w gromadzeniu nieczystości. Wśród naszych usług są również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pomaga zbierać deszczówkę z rynien i prowadzić ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538